Подкаст «Вона в STEMi – ми в темі» доступний на основних стримінгових платформах

STEM_podcast_1200x630 (1)

Центр «Розвиток КСВ» разом з ініціативою Дівчата STEM за підтримки SAP Ukraine підготували подкаст «Вона в STEMi – ми в темі» для того, щоб зацікавити дівчат STEM-галуззю та розвіяти всі міфи пов’язані зі сферою.

В семи епізодах ми будемо досліджувати STEM-галузі: науку, технології, інженерію та математикуз досвіду жінок, які знайшли себе у цих напрямках.
З подкасту дівчата дізнаяються про таке:
  • де та ким можна працювати зі STEM-освітою (і без неї);
  • з чого починати свій шлях у професії;
  • які знання та навички потрібні для роботи;
  • що допомагає залишитися й розвиватись в професії.

В рамках подкасту очікується 7 епізодів, перший з яких ми анонсуємо вже сьогодні! Вже доступний до прослуховування випуск з Оленою Лопушенко, директоркою департаменту аналізу та розвитку рішень SAP Ukraine.

З пані Оленою ми поговорили про сферу технологій, можливості розвитку в ній, а також про навички, необхідні для розвитку у професії. Крім того, пані Олена поділилась історією свого кар’єрного шляху, починаючи від шкільних років й до роботи у міжнародній ІТ-компанії, розповіла як їй вдалось отримати роботу мрії та що її найбільше надихає.

У нас вийшло змістовне й натхненне інтерв’ю, адже після його прослуховування ви не лише отримаєте заряд ентузіазму для розвитку в ІТ, а й реальні практичні поради.

Слухайте Епізод #1 на платформах:

  • YouTube: https://cutt.ly/vZgcY6y
  • Google Podcast (оновлюється): https://cutt.ly/NZgcAg0
  • Apple Podcast: https://cutt.ly/kZgcJiL
  • Soundcloud: https://cutt.ly/yZuUFmM

Подкаст створено Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», ініціативою Дівчата STEM за підтримки компанії SAP. Ведуча подкасту – Олена Куренкова, журналістка міжнародниця. У записі нам допомагали IZONE Media.

__

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

#ДівчатаSTEM – це спільнота активних дівчат та філіалів в школах та університетах України (надалі – Спільнота), що об’єднуються з метою більшого залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів (наука, технології, інженерія, математика). Наразі у Спільноті 98 філіалів. Детальніше про проєкти в рамках ініціативи ДівчатаSTEM на Facebook та Instagram.

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X