Відбувся фінал Всеукраїнського Конкурсу «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики»

18.06.2021 - Відбувся фінал Всеукраїнського Конкурсу «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики»

18 червня під час онлайн-конференції для освітянської спільноти відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий гендерно чутливий профорієнтаційний онлайн-урок у сфері енергетики».

Захід організовано CSR Ukraine, громадською організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (ініціатива «Дівчата STEM») в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки.

Юлія Галустян, гендерна експертка USAID Проєкт енергетичної безпеки: “Ми безмежно раді, що в межах проєкту, який вже діє тривалий час зроблено багато для того, щоб показати молоді переваги енергетичної освіти і що енергетика є тією галуззю, яка чекає на молодь. Є важливим, що вчительська спільнота приєдналася, вона готова передавати знання майбутнім студентам і студенткам енергетичних спеціальностей. В такому глобальному масштабі розробки профорієнтаційних уроків з енергетики ви є першими і я бажаю вам великих успіхів та наснаги».

Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ” зазначила: «Дуже хочеться, щоб ми з вами продовжили співпрацювати у цьому напрямі. Адже на даний момент згідно нашого дослідження зовсім мало учнів та учениць хотіли би працювати у сфері енергетики, що пов’язано з недостатньою інформованістю їх про переваги даної галузі. Тому є потреба, щоб й в подальшому ви інтегрували розроблені уроки в навчальний процес».

П’ятнадцять вчителів та вчительок презентували найкращі методики з проведення профорієнтаційних уроків в сфері енергетики для більш ніж 600 учасників/ць, які проглянули пряму трансляцію Конференції онлайн.

За оцінками експертного Журі було обрано три найкращі профорієнтаційні уроки.

Переможцями стали:

Олійник Ірина, вчителька Пересадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради (Миколаївська обл., с. Калинівка) з розробкою уроку-тренінгу з елементами інфомедійної грамотності для 7-11 класів.

Михайляк Олена, вчителька КЗ “Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом” (Вінницька обл., с.Оленівка) – з профорієнтаційним уроком на тему: «Енергетика – це …» для 5-6 класів.

Маївка Світлана, вчителька Полонської гімназії (Хмельницька обл., м.Полонне) – урок “Професія майбутнього” для 8-9 класів.

Михайляк Олена, переможниця Конкурсу, зазначила: «Завдяки участі у Конкурсі, я та мої учні, усвідомили відомий вислів: “Вибір професії – це друге народження людини”… І не важливо хто ти, хлопець чи дівчина, став мету і йди до неї…»

Ще одна переможиця Олійник Ірина наголосила: «Наші діти потребують профорієнтаційної підтримки у виборі професії в своєму житті. На сучасному етапі енергетичні технології відіграють важливу роль у розвитку економіки держави та задоволення потреб населення. Важливо популяризувати професії в енергетичній сфері однаковою мірою для чоловіків та жінок».

Переможниця Конкурсу Світлана Маївка сказала: «Знати хочуть багато, добувати знання – не всі. Але завдяки участі у конкурсі я мала змогу провести, не властивий моїй спеціалізації, урок. Чим пробудила цікавість дітей у сфері екології, математики та енергетики. Внаслідок чого й отримала для себе позитивний досвід, а для дітей показали нові перспективи».

Переглянути запис онлайн-трансляції фінальної конференції можна за посиланням: https://www.facebook.com/watch/live/?v=1969963009819197&ref=watch_permalink

Організатором Конкурсу є Громадська організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», що реалізується за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Інформаційні партнери: Інститут модернізації змісту освіти МОН

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X