Girls STEM Camp – онлайн STEM-табір для шестикласниць

Onlain_tabir_dlia_shestyklasnyts

Досить часто школярки не приділяють достатньої уваги вивченню STEM-предметів, як-от математики, фізики, хімії, інформатики, бо вважають їх складними, нецікавими або “хлопчачими”. Таким чином лише близько 30% усіх дівчат обирають галузі вищої освіти, пов’язані зі STEM. Щоб не допустити невдале знайомство дівчат зі STEM-предметами та спростувати гендерні стереотипи, було створено інтерактивну тренінгову програму для школярок 6-го класу у форматі онлайн.

STEM-табір для дівчат — це онлайн-табір для команд шестикласниць, що наповнений інтерактивними заняттями й науковими експериментами. На дівчат чекають цікаві розповіді про передові технології, цікаві підходи в інноваціях на прикладі практичних завдань, експерименти з фізики та хімії, основи програмування та можливість безпосередньо “доторкнутись” до науки.

Ідею проєкту подала команда POWERofGIRLS, що перемогла у Хакатоні “Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM” 27-29 жовтня 2020 року. Проєкт має на меті спростувати гендерні стереотипи про дівчат у STEM; показати, що STEM-уроки можуть бути цікавими, та створити спільноту зацікавлених дівчат для подальшого взаємного розвитку в STEM.

До участі запрошуються команди дівчат, які навчаються у 6 класі. Про нову дату проведення STEM-табору слідкуйте у розділі новин і у наших соцмережах.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні у рамках проєкту “Трамплін до рівності” за фінансової підтримка уряду Швеції.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X