Хакатони для студенток Hack4Good: як зацікавити дівчат STEM

Khakatony_dlia_studentok

Згадайте себе у шкільні роки. Чи подобались тобі STEM-предмети (математика, фізика, хімія, інформатика)? Чого не вистачало? На жаль, за дослідженнями, дівчата приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів через гендерні стереотипи.
Які ж ці стереотипи?
За даними дослідження Ureport/UNICEF/UNFPA, 23,2% дівчат невпевнені у своїх силах, а 17,1% вважають, що STEM (Наука, Технології, Інженерія та Математика) – це чоловіча сфера. У результаті у STEM-професіях, які є престижними та високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок.
Але ми хочемо продемонструвати, що наука та технології – точно для дівчат!

Мета хакатонів – підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню для розробки командних проектів на тему заохочення дівчаток шкільного віку до вивчення STEM.

В онлайн хакатонах беруть участь найбільш вмотивовані дівчат з усієї України. Для учасниць проводяться лекції з гендерної рівності, дизайн-мислення, презентації та пітчингу, інновації в стартапах, та також про планування кар’єри. А крім того команди мають енторський супровід від експертів та експерток.

На хакатонах команди працюють над ідеями проєктів, які допоможуть зробити STEM-професії цікавими для дівчат. А кращий проєкт (визначається за результатами голосування журі) отримує фінансову підтримку на його реалізацію.

Наші хакатони “Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями” доводять що проактиві дівчата прагнуть змінювати світ й залучати ще більше дівчат у STEM

*Слово Хакатон походить від слів Марафон (діяльність за короткий період часу) і Hack (дослідництво та розробка).

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні у рамках проєкту “Трамплін до рівності” за фінансової підтримка уряду Швеції.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X