Всеукраїнський Конкурс “Кращий гендерночутливий STEM-урок”

Vseukrainskyi_Konkurs_Krashchyi_hendernochutlyvyi_STEM_urok

Всеукраїнський Конкурс “Кращий гендерночутливий STEM-урок онлайн” – це інноваційний підхід до впровадження нових способів викладання STEM-уроків.

Мета Конкурсу – популяризація STEM-освіти та підтримка ініціативних і талановитих вчителів та вчительок у STEM-напрямах, які підтримують гендерну рівність, розвиток їхнього творчого потенціалу та заохочення до застосування STEM-технологій, особливо для заохочення дівчат-підлітків вивчати природничі та технічні науки.

Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі/-ки з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих робіт, націлених на гендерночутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. П’ять Переможців/ниць Конкурсу отримують грошові призи.

У рамках Конкурсу було створено базу даних розробок готових онлайн-уроків та онлайн-заходів для користування вчительською спільнотою й популяризації основних ідей STEM-освіти.

*Гендерна чутливість – здатність виявляти, помічати, усвідомлювати і реагувати на стереотипи і прояви дискримінації, діяти відповідно до принципів гендерної рівності на уроці.

Деталі Конкурсу та кращі роботи: https://stem-lesson.info/

Офіційна сторінка Конкурсу у Facebook.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні у рамках проєкту “Трамплін до рівності” за фінансової підтримка уряду Швеції.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X