Women’s Pitch Day

Women_Pitch_Day

Women’s Pitch Day – конкурс серед жінок-підприємниць, створений ініціативою Дівчата STEM та n.cubator – платформою з розвитку усвідомленого підприємництва.

Навіщо ми проводили Women’s Pitch Day?
Можливості для жінок та чоловіків у стартапах – й досі не рівні. У 2018 році єдинорогами (компанії з ринковою оцінкою вартості понад 1 млрд $) на глобальному рівні стали 15 стартапів, де жінка – одна із засновниць, у 2019 – 21.

Ініціатива Дівчата STEM та платформа з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator вирішили підтримати ідеї жінок в Україні та заснували конкурс STEM стартапів, у яких жінки є фаундерками або їх співзасновницями, й організували для лідерок стартапів десятиденне навчання.

У червні 2021 року Конкурс було проведено вперше. Команда-переможниця ICardy отримала грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту від генерального партнера Ukrsibbank BNP Paribas Group. А спеціальний приз, а саме 5 планшетів від інноваційного партнера заходу Lenovo, отримала команда Lingart – Аудіокниги без обмежень.

Дівчата STEM однозначно продовжуватимуть формувати спільноту стартаперок й запрошують вас до неї! Успішних жінок та засновниць стартапів має бути більше!

Детальніше про результати проєкту тут.

Запис онлайн пітчингів за посиланням: https://youtu.be/ITZiBs8-DHg

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) та платформа з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

Дівчата STEM – унікальна спільнота дівчат і жінок, які цікавляться STEM та навчаються і працюють в STEM напрямах

м. Київ, проспект Ю.Гагаріна 23, оф. 802

(044) 292 02 48

stem@csr-ukraine.org

Дівчата STEM

Підписатися на розсилку

Підпишіться на всі новини про наші майбутні проєкти та події

Слідкуйте за нами

© Дівчата STEM 2021. Всі права захищені.

X